Med z vlastního chovu
První sklizeň medu ze čtyř úlů umístěných na střešní terase Raiffeisen stavební spořitelny přinesla přes 25 litrů medu, skleničkou byl odměněn každý zaměstnanec. Medobraní na začátku prázdnin se v Praze zúčastnili i Roman Hurych (vlevo na prvním snímku) a Pavel Chmelík, místopředsedové představenstva RSTS.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






