Výsledky amerického technologického koncernu Apple dokazují, že Wall Street se jen tak nezavděčíte. Apple má za sebou nejlepší jarní čtvrtletí v historii firmy. Nejhodnotnější firma světa ještě nikdy na jaře neprodala více iPhonů, nikdy nevydělala více (čistý zisk jí meziročně vylétl o 39 procent na 10,7 miliardy dolarů), a přesto investoři během několika minut po otevření trhu srazili její tržní hodnotu o 40 miliard dolarů. Akcie firmy klesaly až o šest procen ke 123 dolarům.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









