Výsledky amerického technologického koncernu Apple dokazují, že Wall Street se jen tak nezavděčíte. Apple má za sebou nejlepší jarní čtvrtletí v historii firmy. Nejhodnotnější firma světa ještě nikdy na jaře neprodala více iPhonů, nikdy nevydělala více (čistý zisk jí meziročně vylétl o 39 procent na 10,7 miliardy dolarů), a přesto investoři během několika minut po otevření trhu srazili její tržní hodnotu o 40 miliard dolarů. Akcie firmy klesaly až o šest procen ke 123 dolarům.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se