Odstoupivší šéf Volkswagenu Martin Winterkorn se dušuje, že o podvodném měření emisí nic nevěděl. Zákazníkům i zaměstnancům koncernu se omluvil, ale není mu to nic platné. V Německu na něj bylo podáno několik trestních oznámení, jimiž se začalo zabývat státní zastupitelství v dolnosaském Braunschweigu. Podvody se týkají 11 milionů aut koncernu VW po celém světě, z toho 1,2 milionu škodovek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








