Developer YIT Stavo dosud v Česku stavěl pouze jednotlivé bytové domy. Nyní se konečně dočkal většího sousta − zahajuje výstavbu nové čtvrti v Praze-Hloubětíně přibližně pro 2500 obyvatel. Až letos se této společnosti podařilo koupit dostatečně velké pozemky. Mateřská YIT má však s plánováním celých čtvrtí dlouholeté zkušenosti, a to nejen v domovském Finsku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











