Po čtyřech letech vlády Aleše Řebíčka čeká fotbalovou Slavii Praha lepší budoucnost. Zatím alespoň na papíře a v plánech nových majitelů, kteří nejstarší fotbalový klub v Česku zachránili před insolvencí a pokračovat chtějí s čínským kapitálem a silnou mládežnickou akademií. Ta má fungovat v Praze, v Sarajevu a Šanghaji. Nové vedení chce také řešit stadion v Edenu, kde Slavia své domácí zápasy hraje a který klubu nepatří. Jedná o nové nájemní smlouvě, v budoucnu chce klub se stadionem majetkově propojit.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se