Vedení koncernu Volkswagen začalo hledat každý cent, který by mohlo ušetřit na nákladech a dát ho stranou na miliardové pokuty a odškodné, které bude muset VW platit. Podle německého deníku Handelsblatt chce firma tři miliardy eur "získat" i od svých dodavatelů.

"Dalo se to čekat, že s tím přijdou," říká například Pavel Juříček, šéf firmy Brano Group, která dodává hned několika značkám koncernu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se