Slovinsko se po uzavření maďarských hranic o víkendu stalo další tranzitní zemí pro migranty na cestě do Německa. Vláda chce do hlídání státních hranic zapojit armádu. Včera rovněž požádala Evropskou unii, aby k jeho hranicím vyslala více vojáků, kteří by slovinským bezpečnostním složkám pomohli zvládat příliv uprchlíků.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








