Před rokem byli vítaní, gubernátoři se předháněli v tom, kdo se s nimi vyfotí, televize natáčely dojemné reportáže. Dnes o všechna, byť minimální, privilegia přišli. Řeč je o uprchlících z Donbasu a Ukrajiny, kteří odešli do Ruska. Z Novosibirské oblasti přicházejí zprávy, že zaměstnavatelé všem občanům Ukrajiny rozdávají výpovědi, aby nepřekročili zákon o migrantech.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se