Před rokem byli vítaní, gubernátoři se předháněli v tom, kdo se s nimi vyfotí, televize natáčely dojemné reportáže. Dnes o všechna, byť minimální, privilegia přišli. Řeč je o uprchlících z Donbasu a Ukrajiny, kteří odešli do Ruska. Z Novosibirské oblasti přicházejí zprávy, že zaměstnavatelé všem občanům Ukrajiny rozdávají výpovědi, aby nepřekročili zákon o migrantech.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








