Od října do Vánoc utratí Češi podle výkonného ředitele Asociace pro elektronickou komerci (APEK) Jana Vetyšky v e-shopech přes 25 miliard korun, během dvou týdnů těsně před Vánocemi jsou pak tržby až trojnásobně vyšší než v běžných týdnech. Experti doporučují preferovat nákupy zboží v Evropské unii, byť i mírně dražší. Spotřebitel má ale, co se týče řešení případných problémů, větší možnosti než u nákupů mimo Evropu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








