Od října do Vánoc utratí Češi podle výkonného ředitele Asociace pro elektronickou komerci (APEK) Jana Vetyšky v e-shopech přes 25 miliard korun, během dvou týdnů těsně před Vánocemi jsou pak tržby až trojnásobně vyšší než v běžných týdnech. Experti doporučují preferovat nákupy zboží v Evropské unii, byť i mírně dražší. Spotřebitel má ale, co se týče řešení případných problémů, větší možnosti než u nákupů mimo Evropu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se