Mnoho let byl předseda české fotbalové asociace Miroslav Pelta spojený s fotbalovým klubem v Jablonci nad Nisou. Toto spojenectví přežilo všechny časy, ovšem teď se zdá, že končí. Pelta včera avizoval, že fotbalový Jablonec prodá, ale příliš konkrétní nebyl.
Ještě v neděli se šéf českého fotbalu na Galavečeru Synot ligy ve společnosti sportovních i politických špiček usmíval a ani slovem nenaznačoval, že by se k takovému prohlášení chystal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






