Mnoho let byl předseda české fotbalové asociace Miroslav Pelta spojený s fotbalovým klubem v Jablonci nad Nisou. Toto spojenectví přežilo všechny časy, ovšem teď se zdá, že končí. Pelta včera avizoval, že fotbalový Jablonec prodá, ale příliš konkrétní nebyl.

Ještě v neděli se šéf českého fotbalu na Galavečeru Synot ligy ve společnosti sportovních i politických špiček usmíval a ani slovem nenaznačoval, že by se k takovému prohlášení chystal.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se