Nebýt nejbližších příbuzných a novinářů, sledoval by v sobotu odpoledne končící senátor za ČSSD Zdeněk Škromach výsledky senátních voleb na zahrádce svého domu v Rohatci u Hodonína úplně osamocený.
"Až na pomoc několika jedinců jsem byl v kampani na všechno sám, na poslední chvíli jsem dokonce musel shánět placené pracovníky našeho aparátu, aby mi šli pomoci," stěžoval si Škromach.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





