Nebýt nejbližších příbuzných a novinářů, sledoval by v sobotu odpoledne končící senátor za ČSSD Zdeněk Škromach výsledky senátních voleb na zahrádce svého domu v Rohatci u Hodonína úplně osamocený.

"Až na pomoc několika jedinců jsem byl v kampani na všechno sám, na poslední chvíli jsem dokonce musel shánět placené pracovníky našeho aparátu, aby mi šli pomoci," stěžoval si Škromach.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se