Pro příznivce hnutí ANO byl pondělní pohled do Královéhradeckého kraje krušný. Během dne tam seděli za kulatým stolem lídři hned pěti stran a hnutí a podepisovali koaliční smlouvu o čtyřletém vládnutí.
Bylo to ovšem bez ANO, které volby naprosto suverénně vyhrálo s více než 25 procenty hlasů, zatímco druhá ČSSD měla 13 a další se nedostaly ani na 10 procent.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



