Filantropem se nenazývá rád. A když, tak si říká jen "malý filantrop". Faktem ale je, že se před pár lety připojil ke své manželce Kateřině a k dobročinným aktivitám či do prospěšných projektů směřuje podstatná část jeho peněz.

Český hoteliér a mimo jiné bývalý prezident hokejové Sparty Viliam Sivek je odmala podle svých slov zvyklý se dělit a myslet na ostatní, jak v době nouze, tak v časech blahobytu. "Zažil jsem, co je to mít hlad," říká Sivek v dokumentárním cyklu České televize Filantrop.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se