Filantropem se nenazývá rád. A když, tak si říká jen "malý filantrop". Faktem ale je, že se před pár lety připojil ke své manželce Kateřině a k dobročinným aktivitám či do prospěšných projektů směřuje podstatná část jeho peněz.
Český hoteliér a mimo jiné bývalý prezident hokejové Sparty Viliam Sivek je odmala podle svých slov zvyklý se dělit a myslet na ostatní, jak v době nouze, tak v časech blahobytu. "Zažil jsem, co je to mít hlad," říká Sivek v dokumentárním cyklu České televize Filantrop.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








