Lubo Smid nikdy nepracoval v korporaci. A jestli je nějaká zkušenost, která mu opravdu nechybí, pak jsou to právě hodiny odseděné ve velkých nadnárodních firmách. "Nemyslím si, že korporace je něco, po čem by měl člověk toužit," říká provozní ředitel společnosti STRV, která vyvíjí mobilní a webové aplikace. Přestože spoluřídí jednu z největších vývojářských firem v tuzemsku, odmítá podnikání podřídit všechno. Jak sám říká, pokud by si aspoň jednou denně nešel zacvičit, nebyl by šťastný a v budoucnu ani úspěšný. Jeho postoj k práci se dá ostatně vyčíst už z toho, jak vypadá sídlo STRV. Kanceláře se táhnou po dvou dlouhých patrech office centra na karlínském Rohanském nábřeží. Namísto šedých nudných pracovních kójí tady člověk najde vířivku, spací boxy, posilovnu, čerstvě naražený sud s pivem i kulečník. Případně může naskočit na skateboard a jen tak se rozjet.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








