Firma STRV se věnuje vývoji mobilních a webových aplikací pro americké firmy a start-upy. Její sídlo v pražském Karlíně získalo titul Chytrá kancelář v soutěži Zasedačka roku 2016. "Mojí vizí je vytvářet moderní kancelářské prostory, které odrážejí firemní kulturu. V STRV jí je především svoboda a osobní rozhodování," vysvětluje v rozhovoru architekt Martin Stára, který má kanceláře společnosti na svědomí. Najdete v nich ocelový kontejner, devítimetrový měděný bar, ale i březový háj.

Jak má vypadat kancelář, v níž se lidem dobře pracuje?

Je to milion maličkostí, ale zásadní je, aby se lidé − architekt, vedení i řadoví zaměstnanci − zapojili do procesu. Jako architekti potřebujeme partnera k diskusi. Bez něj uděláme možná hezké fotky do časopisu, ale nevytvoříme funkční kancelář pro danou firmu. Druhou důležitou vlastností je rovnováha mezi prostředími: pro samostatnou práci, pro spolupráci a pro celou komunitu. Věřím také v bohatost, různorodost − prostředí, materiálů. Pak dlouho nic, až nastupuje design. Mít kvalitu. Kvalitní židli. A konečně ikony, věci na míru, něco, s čím se dokážu identifikovat a co jinde nenajdu. Tady v STRV je to třeba devítimetrový měděný bar.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.