Nejsledovanější fotbalová telenovela letošního léta vyvrcholila včera dopoledne. FC Barcelona po týdnech rostoucího napětí oficiálně oznámila, že o jednu ze svých hvězd přijde. Útočník Neymar dostal od klubu svolení, aby dořešil svůj přestup do pařížského Saint Germain. Ráno ve svém audi přisvištěl na trénink, ale jen se rozloučil s Messim a spol. a zase rychle odjel.
Je tedy nejspíš hotovo. Pětadvacetiletý Brazilec podle francouzského deníku L'Equipe zapózuje v novém dresu nejpozději v pondělí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








