Nejsledovanější fotbalová telenovela letošního léta vyvrcholila včera dopoledne. FC Barcelona po týdnech rostoucího napětí oficiálně oznámila, že o jednu ze svých hvězd přijde. Útočník Neymar dostal od klubu svolení, aby dořešil svůj přestup do pařížského Saint Germain. Ráno ve svém audi přisvištěl na trénink, ale jen se rozloučil s Messim a spol. a zase rychle odjel.

Je tedy nejspíš hotovo. Pětadvacetiletý Brazilec podle francouzského deníku L'Equipe zapózuje v novém dresu nejpozději v pondělí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se