Memorandum právníků

Nejvyšší představitelé soudců, notářů, státních zástupců, exekutorů a podnikových právníků podepsali memorandum o spolupráci v rámci "neutrálního fóra". V dokumentu se zavázali dodržovat etická pravidla a rozvíjet vzájemné vztahy, třeba pomocí společných kulatých stolů. Memorandum připravila Jednota českých právníků pod vedením předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského a Martina Foukala, předsedy pražského sdružení Jednoty.

Personální novinky

◼ Deloitte povýšil do pozice ředitele Jana Procházku, vedoucího týmu bankovnictví a financí advokátní kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal. Procházka se zaměřuje na projekty korporátní restrukturalizace a poradenství bankám i pojišťovnám v oblasti regulatorních požadavků.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 50 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.