Pouhý rok výuky, pak několikaměsíční praxe a diplomová práce bude nově stačit k získání magisterského titulu. A to na Fakultě podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE). Novinka startující od nového akademického roku se týká jednoho oboru – Master in Sustainability Management. Škola tím reaguje na velkou poptávku po absolventech takzvaných ESG oborů, která bude kvůli novým povinnostem firem v oblasti udržitelného podnikání ještě stoupat.
Co se dočtete dál
- Díky čemu je možné zkrátit magisterský program na rok a půl.
- Jaká bude výše školného a jaké jsou podmínky k přijetí.
- Proč je po ESG manažerech poptávka, která má ještě stoupat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







