Když novinářům spílá kdekdo, měli by se cítit klidní, protože si asi s nikým nezadali. Ale situace, kdy se předseda strany Svoboda a přímá demokracie dožaduje zestátnění Českého rozhlasu a České televize a kdy předseda TOP 09 obviní bez důkazů novináře, že je zkorumpovaný, tady ještě nebyla. Oba dva by se svorně ohradili, kdyby se o nich řeklo, že mají něco společného. Ale přece, oba rozčiluje to samé − jak se o nich ten či onen novinář vyjádřil.
Oběma je nutno vzkázat, že pokud jim něco vadí, pokud o nich ten či onen novinář lhal, ať si podle zákona vyžádají opravu nebo podají žalobu. Asi to ale neudělají. S výmluvou, že soudy jsou pomalé a výsledek nejistý.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



