Andrej Babiš chtěl být premiérem a byl ochoten pro to udělat mnoho. I když v roce 2013 vstupoval do politiky, prezentoval se tak, že politikem být nechce, že chce jen napravit zkorumpovaný politický systém, jak rád říkal. Ale politika je velmi lákavá, nemálo lidí stáhla a pohltila tak, že ji zapomněli v rozumný čas opustit.

Pro svůj úspěch ve volbách Babiš udělal maximum. Objížděl republiku, fotil se s občany, dětmi i zvířátky. Obětoval tomu spoustu času. Celou dobu chtěl vládnout sám, partneři v exekutivě by mu do toho jen "kecali" a beztak kazili jeho práci.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se