Vegera přichází do firmy Scuderia Praha

Společnost Scuderia Praha, která je výhradním distributorem značek Ferrari a Maserati v ČR, má ve svém týmu Ferrari nového ředitele. Tím se stal Richard Vegera (46), který přešel ze společnosti Porsche Inter Auto CZ.

Obchodním ředitelem Wüstenrotu je Thein

Hanuš Thein (48) je novým obchodním ředitelem finanční skupiny Wüstenrot. Zodpovědný bude za budování a rozvoj obchodního resortu.

Generálním ředitelem SAP Slovensko je Knap

Pozici generálního ředitele společnosti SAP Slovensko obsadil Roman Knap (42), který je zároveň od roku 2014 generálním ředitelem SAP ČR.

Klečka nastoupil do Panattoni Europe

Karel Klečka (35) je novým ředitelem kapitálových trhů v České republice a na Slovensku. Bude zajišťovat optimální spolupráci mezi Panattoni Europe a jejími investory.

Novák posiluje Hamé

Novým výrobním ředitelem potravinářské společnosti Hamé se stal Petr Novák (41). Bude zodpovídat za výrobu ve všech osmi českých a dvou zahraničních závodech.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru