Díky novele zákona o urychlení dopravní infrastruktury, kterou včera schválila vláda, by stát mohl začít stavět důležité dopravní stavby i na pozemcích, které mu ještě nepatří. Vyhnul by se tak obstrukcím ze strany některých majitelů pozemků, případně spekulantů.
"Je absurdní, že tak dlouho od vzniku našeho samostatného státu nemáme dokončenou dálniční infrastrukturu," řekl po jednání vlády premiér v demisi Andrej Babiš (ANO).
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








