Nelegální billboardy, které dosud nezmizely z okolí českých dálnic, jsou stále zdrojem příjmů Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Za reklamní poutače, které se nacházejí na jeho pozemcích, inkasuje nájemné i přesto, že billboardy měly od dálnic zmizet již loni v září.
"Společnosti, které mají umístěné billboardy na státních pozemcích v okolí dálnic, za ně ŘSD i nadále zasílají peníze, přestože měly povinnost tyto billboardy odstranit," potvrzuje mluvčí ministerstva dopravy Jakub Stadler.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






