V případě studií MBA či DBA by cena neměla být jediným rozhodujícím kritériem výběru, nesmírně důležitá je zde především kvalita výuky, lektorského a studijního zázemí a úroveň nabídky jednotlivých programů.

Zvyšuje se zájem i nároky studentů

Studium MBA a DBA je chápáno jako další nástroj pro nastartování kariéry a pomáhá nositelům titulů v rychlejším postupu na vyšší manažerské posty. Nelze však tvrdit, že by tendence k jejich získání platila jen ve velkých a nadnárodních firmách. "Typickým studentem MBA již zdaleka není jen muž okolo 35 let, který má VŠ vzdělání a chce se výrazněji posunout v kariéře v nadnárodní korporaci se stovkami nebo tisícovkami zaměstnanců," uvádí k tématu Ing. Ivo Ducheček, ředitel Business Institutu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.