O co větší očekávání, o to hůř pak pro ty, kdo je zmaří. Tak možná kalkulují předáci hnutí ANO, když se teď předhánějí v optimistických předpovědích, že do dvou týdnů podepíší koaliční smlouvu s ČSSD.
Sociální demokraté totiž k žádnému jásavému kvapíku nemají důvod. Že se Andrej Babiš vzdal vnitra, je fajn. Ale od rozhodnutí oranžových obnovit jednání s ANO je ke koalici a vládě ještě daleko. V cestě stojí překážky, s nimiž žádné marketingové nabuzení nic nenadělá.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











