O co větší očekávání, o to hůř pak pro ty, kdo je zmaří. Tak možná kalkulují předáci hnutí ANO, když se teď předhánějí v optimistických předpovědích, že do dvou týdnů podepíší koaliční smlouvu s ČSSD.

Sociální demokraté totiž k žádnému jásavému kvapíku nemají důvod. Že se Andrej Babiš vzdal vnitra, je fajn. Ale od rozhodnutí oranžových obnovit jednání s ANO je ke koalici a vládě ještě daleko. V cestě stojí překážky, s nimiž žádné marketingové nabuzení nic nenadělá.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se