Něco vám na sebe prozradím. Jsem milý člověk s dobrými způsoby. Ostatní mě většinou mají rádi. Dokonce bych řekl, že je těžké mě nemít rád. Mám pochopení pro problémy jiných lidí, s chutí je vyslechnu a někdy i poradím. Nebo zažertuji. Ach bože, jak občas umím být vtipný! Můj humor je laskavý a lidský. Cílem je vykouzlit druhým úsměv na tváři, ne je zraňovat a zesměšňovat. Zkrátka žádný div, že mám hodně přátel a je radost se se mnou přátelit.

Teď o sobě řeknu ještě něco.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se