Mezi třetí a čtvrtou jsem asi na hodinku zmizel z práce. "Kde jsi byl, člověče? Na pozdním obědě?" zeptal se kolega. Zavrtěl jsem hlavou. "Tak na brzké večeři? Nebo svačině?" nenechal se odbýt. Zabručel jsem něco o neodkladné schůzce.
Ve skutečnosti jsem byl na procházce. A úplně teď vidím, jak jste při čtení udiveně pozvedli obočí. Mé děti by asi rovnou vyprskly smíchy. Navíc když jdete během jarního odpoledne na Vítkov a nemáte s sebou jako alibi psa nebo kočárek s dítětem, vypadáte rovnou podezřele. "Není to nějaký úchyl, který se tu bude odhalovat před školačkami?"
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







