Dlouhodobé sezení u počítače, únik do virtuální reality, neschopnost navazovat sociální kontakty s lidmi. Svět si konečně všiml, že mladí lidé, jeho budoucnost, sice méně pijí a kouří, o to více se ale věnují svým technologickým "mazlíčkům". Což se nakonec ukazuje být stejným problémem jako konzumace jakýchkoliv jiných drog.

Zbývá vám ještě 80 % článku

Co se dočtete dál

  • Jaký příklad dávají dospělí, kteří v jedné chvíli posílají potomka ven a přitom se nedokážou odtrhnout od svého telefonu?
  • Proč je výdělek programátora, který se stará o počítače, výrazně vyšší než odměna lékaře, který se stará o lidi?
  • Pokud dospělí postavili technologie na první místo v životě, proč by se jejich potomci měli chovat jinak?
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se