Vlastnit nemovitost v Praze by se mohlo prodražit o stovky korun. Mnohé městské části tlačí na magistrát, aby zvedl daň z nemovitosti. Radnice by si tak přišly na vyšší příjmy. Názory na jejich apel ale rozdělují magistrátní koalici pirátů, Prahy sobě a Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN), která teď řeší, jak radnicím vyjít vstříc.
Co se dočtete dál
- Čím městské části obhajují návrh navýšení daně z nemovitosti?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









