Vlastnit nemovitost v Praze by se mohlo prodražit o stovky korun. Mnohé městské části tlačí na magistrát, aby zvedl daň z nemovitosti. Radnice by si tak přišly na vyšší příjmy. Názory na jejich apel ale rozdělují magistrátní koalici pirátů, Prahy sobě a Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN), která teď řeší, jak radnicím vyjít vstříc.

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Čím městské části obhajují návrh navýšení daně z nemovitosti?
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se