Nemáte na panáka? Dejte si pivo. Zhruba tak se dá popsat schizofrenní postoj současné vládní reprezentace k ochraně obyvatelstva před jedním z druhů závislosti, alkoholismem.
Ministerstvo financí na jednu stranu chystá zvýšení spotřební daně z lihu o 13 procent, což má vést ke zvýšení spotřebitelských cen tvrdého alkoholu zhruba o 10 korun.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











