Varšava spolu s Českem, Maďarskem a Estonskem zablokovala koncem června na summitu EU snahu unie docílit do roku 2050 nulových emisí skleníkových plynů, tedy stát se "klimaticky neutrální".
Přesto dnes polská konzervativní vláda naznačuje, že by mohla svůj postoj změnit. Musela by ale zásadně otočit svůj dosavadní postoj k rozvoji domácí energetiky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








