Pokud si myslíte, že existuje nějaké spiknutí žen, musíte žít v paralelním světě. Nejspíš se to týká nově zvoleného europoslance ODS Alexandra Vondry, který právě takové spiknutí odhalil.
Skutečnost, že lídři států Evropské unie nominovali ženy do dvou vůbec nejdůležitějších evropských funkcí, do čela Evropské komise Ursulu von der Leyenovou a jako prezidentku Evropské centrální banky Christine Lagardeovou, podle něj nastala proto, že "došlo ke spiknutí žen". První zmíněnou dámou je německá ministryně obrany za CDU a druhou francouzská pravicová politička a šéfka Mezinárodního měnového fondu. Anebo že by to od Vondry byl jen vtip? Haha. Je to ale tak trochu příznačné pro roli, jakou se ODS chystá hrát v Evropském parlamentu. Bohužel. Je to špatně pro ODS i pro Česko. Občanští demokraté budou zbyteční.
Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!
Máte již předplatné? Přihlaste se.
Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.
Nákup jednoho článku
Zadejte e-mailovou adresu
Zadejte e-mailovou adresu. Zadaná e-mailová adresa je ve špatném formátu.
Máte již účet? Přihlaste se.
Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.
Přihlaste se
Zdá se, že už se známe
Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.
Nemáte ještě účet? Zpět na zadání e-mailu »
Jste přihlášen jako
Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.