Několik měsíců v každém roce trávil bývalý uhlobaron Antonín Koláček v Asii a Jižní Americe. Do Indie a Nepálu jezdil jako oddaný buddhista pravidelně meditovat, do jihoamerického Peru zase za šamany, mezi něž se poslední roky počítá.
Nyní si cesty bude muset odpustit, pokud nebude chtít skončit ve švýcarském vězení. Příští pondělí tam měl nastoupit na 52 měsíců za podvod a praní peněz v souvislosti s divokou privatizací Mostecké uhelné.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








