Pokud by téměř přesně před 81 lety Československo odmítlo mnichovskou dohodu a následně by čelilo německému útoku, co by vyřadilo z boje nejvíc československých vojáků? Německé tanky, letectvo, nebo snad dělostřelectvo? Dost možná by to nebyla ani jedna z těchto zbraní, byť v nich měli Němci nad Čechoslováky drtivou převahu. Československá armáda by nejspíš utrpěla největší ztráty − kvůli puchýřům.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











