Dva měsíce před koncem roku čekají na letošní peníze od státu ještě stovky sportovních klubů. Utratit je přitom musí letos. Zpoždění vysvětluje ministerstvo školství tím, že od sportovců dostalo špatně vyplněné žádosti, správně prý byla jen každá desátá. Jak ale zjistily HN, peníze nedostaly ani kluby, jejichž žádost byla v pořádku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








