Byty v Praze podražily natolik, že si je může pořídit čím dál méně lidí ze střední třídy. A protože se o více než 40 procent v posledních pěti letech v Praze zvedly i nájmy, developerům se vyplatí část bytů nechat na následný pronájem. Ještě donedávna o starosti se správou bytů neměli zájem. Už proto, že jejich prodejem se jim vrátily investované peníze rychleji.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








