Byty v Praze podražily natolik, že si je může pořídit čím dál méně lidí ze střední třídy. A protože se o více než 40 procent v posledních pěti letech v Praze zvedly i nájmy, developerům se vyplatí část bytů nechat na následný pronájem. Ještě donedávna o starosti se správou bytů neměli zájem. Už proto, že jejich prodejem se jim vrátily investované peníze rychleji.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se