V pražském Veletržním paláci včera zástupci mladoboleslavské automobilky oficiálně ukázali novou, v pořadí již čtvrtou generaci Octavie. Pro firmu je to stěžejní model − na mnoha trzích je nejprodávanější Škodou, všech generací Octavie se už prodalo přes 6,5 milionu. Pro Škodu je i nejvýdělečnější. Vloni prodeje Octavie tvořily téměř polovinu z 417 miliard tržeb automobilky.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se