V pražském Veletržním paláci včera zástupci mladoboleslavské automobilky oficiálně ukázali novou, v pořadí již čtvrtou generaci Octavie. Pro firmu je to stěžejní model − na mnoha trzích je nejprodávanější Škodou, všech generací Octavie se už prodalo přes 6,5 milionu. Pro Škodu je i nejvýdělečnější. Vloni prodeje Octavie tvořily téměř polovinu z 417 miliard tržeb automobilky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








