Už od Nového roku budou muset ordinace vystavovat lidem neschopenky pouze elektronicky. Podle praktických lékařů je to šance k nápravě dvou vad, které současný systém má. "Teď je ideální příležitost udělat v neschopenkách pořádek," říká předseda Sdružení praktických lékařů Petr Šonka. První problém vidí v tom, že jim stát dosud za vydávání neschopenek neplatí, druhý v tom, že je nyní často vystavují za kolegy z jiných oborů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



