Už od Nového roku budou muset ordinace vystavovat lidem neschopenky pouze elektronicky. Podle praktických lékařů je to šance k nápravě dvou vad, které současný systém má. "Teď je ideální příležitost udělat v neschopenkách pořádek," říká předseda Sdružení praktických lékařů Petr Šonka. První problém vidí v tom, že jim stát dosud za vydávání neschopenek neplatí, druhý v tom, že je nyní často vystavují za kolegy z jiných oborů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se