Všechny přístroje krajské nemocnice v Benešově byly v úterý mimo provoz. Po druhé hodině ranní se nemocniční počítačovou sítí začal šířit škodlivý software, který zašifroval všechna data. Obrazovky zčernaly, službu vypověděly počítače i laboratorní a lékařské vybavení, které je k nim připojeno. Provoz nemocnice je omezený i ve středu. IT pracovníci stále pracují na nápravě.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









