Majitelka bytu v Dlouhé ulici Lenka K. tvrdí, že jeden z úředníků radnice Prahy 1 spolu s projektantkou, kterou sám vybral, požadovali dvacetitisícový úplatek za dodatečný souhlas s výměnou okna. Žena se hned obrátila na dva místní zastupitele, které znala z minulosti. Po první vstřícné reakci s ní ale přestali komunikovat. "Vše jsem jim poslala, slíbili, že to vyřeší. Poté mi ale přestali brát telefony a připadá mi, že se to snažili naopak zamést pod koberec," říká žena, která žije ve Švédsku, kam se vdala, a do Česka nyní jezdí jen sporadicky. Případ už prošetřuje policie.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se