Automobilky a výrobci dílů se připravují na komplikace. Potřebují ustát změny, které pro ně v příštích letech budou náročnější než obvykle. Evropská unie zpřísní od ledna emisní limity pro nové vozy. Pokud se automobilkám nepodaří snížit průměrné emise oxidu uhličitého na prodaný vůz, čekají je vysoké pokuty. V některých případech dokonce likvidační.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











