Několik stran kritizuje průzkumy, které sestavuje agentura CVVM. Nejhlasitější jsou STAN a SPD, ale výhrady mají i Piráti a TOP 09.

"Problém CVVM je v tom, že je součástí Akademie věd a je placena z našich daní. Měla by tedy poskytovat prvotřídní servis. Ale místo průzkumů veřejného mínění dělá matení veřejného mínění," zlobí se místopředseda STAN Petr Gazdík, který tvrdí, že když se chce dozvědět, jak si jeho hnutí stojí, přečte si radši průzkumy jiných agentur.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se