Ministerstvo školství letos rozdělí sedm miliard korun sportovním klubům z rozpočtu naposledy. Příští rok přejde tento úkol, a to i s podobnou částkou, pod nově vzniklou Národní sportovní agenturu. Její předseda a poslanec Milan Hnilička (za ANO) v úterý představil první detaily, jak se systém sportovních dotací změní.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









