Po delší době začíná být jasné, jak potečou peníze do českého sportu. Od příštího roku je bude rozdělovat Národní sportovní agentura, která vznikla loni a převzala od ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy péči o sport. Její šéf Milan Hnilička (za ANO) v úterý představil základní obrysy fungování agentury i spolupracovníky, kteří mu mají ve vedení pomáhat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




