Nákup pasivních sledovacích systémů za dvojnásobně vyšší cenu, než se kterou stát počítal, má dohru. Kvůli tomu, že moderní přístroje stály 1,5 miliardy korun, musí ministerstvo obrany upravit další plánované armádní nákupy. Počínání ministerstva kritizují koaliční i opoziční poslanci, kteří se budou případem ještě tento týden zabývat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








