Češi na všechno reagují humorem. Po oznámení tvrdých opatření proti šíření koronaviru byl k zaslechnutí třeba tenhle rozhovor: "Člověče, já budu muset ten erotický večírek zrušit!" povídá jeden. A druhý na to: "Neblbni, prostě pozveš o jednoho člověka míň!" Ale legrace stranou. Český zákaz akcí s účastí nad sto lidí je po těžce postižené Itálii zatím nejtvrdší v Evropě. Má to smysl, nebo je to jen další ukázka, jak se snažíme být za každou cenu ze všech nejchytřejší?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se