Návsí v Kynicích prochází hlavní silnice z Golčova Jeníkova do Ledče nad Sázavou, takže lidé už tady automobilovému provozu a hluku přivykli. Devátý den od vyhlášení karantény nad celou obcí jsou však její prostranství převážně prázdná a tichá. Ve vesnici zhruba s 90 obyvateli je už osm lidí nakažených koronavirem, všichni tak raději tráví čas uvnitř svých domovů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se