Návsí v Kynicích prochází hlavní silnice z Golčova Jeníkova do Ledče nad Sázavou, takže lidé už tady automobilovému provozu a hluku přivykli. Devátý den od vyhlášení karantény nad celou obcí jsou však její prostranství převážně prázdná a tichá. Ve vesnici zhruba s 90 obyvateli je už osm lidí nakažených koronavirem, všichni tak raději tráví čas uvnitř svých domovů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




