Vláda v úterý konečně představila plán, jak dál s uzavřenou ekonomikou. Ministr dopravy a průmyslu Karel Havlíček upozornil, že se vláda snažila o férový přístup a zohlednila konkurenci, což podle něj ale znamená, že v něm nelze hledat spravedlnost. Z pozice nezávislého pozorovatele by bylo záhodno dodat, že by bylo fajn, kdyby vláda do plánu rovněž zapojila jakousi rozumnou úvahu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





