Vláda v úterý konečně představila plán, jak dál s uzavřenou ekonomikou. Ministr dopravy a průmyslu Karel Havlíček upozornil, že se vláda snažila o férový přístup a zohlednila konkurenci, což podle něj ale znamená, že v něm nelze hledat spravedlnost. Z pozice nezávislého pozorovatele by bylo záhodno dodat, že by bylo fajn, kdyby vláda do plánu rovněž zapojila jakousi rozumnou úvahu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se