Po letech, kdy do Česka jezdilo stále více turistů a politici vedli debaty o přeplněných městech, zažívá nyní tuzemský cestovní ruch kvůli pandemii koronaviru tvrdý pád. V letošním prvním čtvrtletí se podle dat Českého statistického úřadu v českých hotelech a penzionech ubytovalo meziročně asi o pětinu méně lidí. Problémy to způsobuje nejen hoteliérům, ale i dalším profesím orientovaným na turismus.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










