V regálech českých obchodů je nyní zhruba čtvrtina českých potravin, zbytek je dovezený ze zahraničí. Pro větší zastoupení domácích produktů je podle zjištění HN většina poslanců. Tuto středu mají v plánu hlasovat o návrhu, o němž se v poslední době hodně mluvilo. Ve hře je zavedení až 85procentního povinného podílu českých potravin na pultech už za několik let.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









